| Obowiązujące branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Stan | nowy |
| Sos Mocy | Silnik Diesla |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Nr modelu | HNT30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500mm |
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Stan | nowy |
| Obowiązujące branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Stan | nowy |
| Sos Mocy | Silnik Diesla |
| Długość widelca | 1220 MM |
| Obowiązujące branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Nic |
| Stan | nowy |
| Sos Mocy | Silnik Diesla |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 146 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Długość wideł | 1220 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Długość wideł | 1220 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |