| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | nowy |
| SILNIK | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Nr modelu | FD20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Żółty |
| Model silnika | chiński |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30/ FD35/ FD50/ FD70 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |