| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkcyjny, Farmy, Handel detali |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Ładowacz czołowy |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkcyjny, Farmy, Handel detali |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Ładowacz czołowy |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Ładowacz czołowy |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Ładowacz czołowy |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Naprawa maszyn, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i napojów, Fa |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Miniładowarka |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, fabryki żywności i nap |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Miniładowarka |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Gospodarstwa rolne, Użytek domowy, Prace budowlane, budownictwo ro |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Kanada, Włochy, Francja, Niemcy, Chile, Australia |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Miniładowarka |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Gospodarstwa rolne, Użytek domowy, Prace budowlane, budownictwo ro |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Kanada, Włochy, Francja, Niemcy, Chile, Australia |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Miniładowarka |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |