| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FL18 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| napędzany | Benzyna/propan/LPG/gaz |
| Pakiet transportowy | pakiet nagi |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Opcje silnika | Mitsubishi/Yanmar/Kuba |
| Przenoszenie | Automatyczny elektryczny układ hydrauliczny, japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Issuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Issuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Isuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wymiar (długi * szerokość * wysoki) | 6800X2040X2850 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 2680 kg |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Mitsubishi |
| Kabina | z klimatyzacją i grzejnikiem |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Issuzu Mitsubishi |
| KABINA | z klimatyzacją i grzejnikiem |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |