| Kaloryfer | Radiator Cooper |
|---|---|
| wysokość podnoszenia | Dostosowane 3000-7000mm |
| Światło ostrzegawcze LED | - Tak, proszę. |
| Opony | Opona pneumatyczna |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 1220 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 1220 mm |
| Szerokość widelca | 50 mm |
|---|---|
| Tryby sterowania | 2-kołowy, 4-kołowy, krab |
| Ciężar roboczy | 12 000 kg |
| Ciśnienie układu hydraulicznego | 250 barów |
| Specyfikacja | 5020*2250*2340mm |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Nude, 20GP może pomieścić 3 sztuki, 40GP może pomieścić 5 sztuk, Wymiary całkowite: 2825*1230 |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Możliwość Supply | 1000 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | SNSC |
| Szczegóły pakowania | Pakiet Nude, 20GP może pomieścić 3 sztuki, 40GP może pomieścić 5 sztuk, Wymiary całkowite: 2825*1230 |
|---|---|
| Czas dostawy | 30 dni |
| Możliwość Supply | 1000 sztuk/miesiąc |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Nazwa handlowa | SNSC |
| Szczegóły pakowania | pakiet nagości, jeden kontener 20 stóp może pomieścić 3 jednostki, jeden 40HQ może pomieścić 5 jedno |
|---|---|
| Czas dostawy | 25 dni |
| Zasady płatności | T/T, L/C |
| Możliwość Supply | 200 jednostek miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wymiar (długi * szerokość * wysoki) | 6800X2040X2850 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 2680 kg |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |