| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Nissan K25 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Wyniki badań | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Paliwo | Elektryczne |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kontroler | Amerykański kontroler CURTIS |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| KABINA | z klimatyzacją i grzejnikiem |
| Kolor | Dostosuj dla siebie |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 180 mm |