| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 85MM |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | Nowy |
| Układ hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Sprzęt kierowniczy | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FB30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Wybór koloru | Czerwony/żółty/zielony |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |