| Model nr. | FD50 (duży) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński lub silnik japoński |
| Światło | Światła LED |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| układ hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| układ hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Nazwa produktu | 5tony 6tony 7tony gazowy wózek widłowy |
|---|---|
| Centrum załadunku | 600 mm |
| Władza | Benzyna i gaz |
| Opcje silnika | PSI3,4 |
| Opony | Pneumatyczne lub stałe |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |