| Waga robocza | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Oceniona pojemność ładowania | 2500 kg |
| Prześwit | 450 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Typ | ładowarka o sterowaniu burtowym, mini ładowarka kołowa |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Waga robocza | 2600 kg |
| Pojemność znamionowa | 500 kg |
| Ruszający typ | Ładowarka kołowa, ładowarka gąsienicowa, kołowa/gąsienicowa |
| Waga robocza | 10500Kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Oceniona pojemność ładowania | 2500 kg |
| Prześwit | 450 mm |
| Waga robocza | 10500Kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Oceniona pojemność ładowania | 2500 kg |
| Prześwit | 450 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, fa |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | ładowarka o sterowaniu burtowym |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |