| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, fa |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | ładowarka o sterowaniu burtowym |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, fa |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | ładowarka o sterowaniu burtowym |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkcyjny, fa |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | ładowarka o sterowaniu burtowym |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wykorzystane branże | Sklepy z materiałami budowlanymi, Zakład produkcyjny, Fabryka żywności i napojów, Farmy, Użytek domo |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Ładowarka o sterowaniu burtowym, ładowarki kołowe |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |