Wysokiej wydajności 7,6-tonowa koparka SNSC z silnym układem hydraulicznym, trwałą konstrukcją i niskim zużyciem paliwa.
| Produkt | koparka |
| Silnik | YCF3065-T480 |
| Pojemność wiadra | 0.3 |
| Szybkość huśtania | 0-12 |
| Maksymalna siła kopania wiadro | 45 |
| Siła wykopania ramion | 36 |
| Całkowita długość | 6308 mm |
| Ogólna szerokość | 2238 mm |
| Ogólna wysokość | 2718 mm |
| Minimalny poziom wolności | 260 mm |
| Promień przechylenia w ogonie | 1797 mm |
| Maksymalna wysokość kopania | 7154 mm |
| Maksymalna wysokość zrzucania | 5330 mm |
| Głębokość kopania | 3765 mm |
Poprawa konstrukcji, rozproszenie naprężenia, poprawa stabilności i trwałości konstrukcji
Dodaj płytkę ochronną cylindra i urządzenie zabezpieczające dno, układ układu rurociągowego ukrytego typu.
Dodaj hydrauliczny radiator oleju i respirator, silny wentylator chłodzący, itp.
Ulepszona ramka samochodu (podwozie i platforma) Duża półka szersza i grubsza.
Wzmocnione gumowe tory trwałe
Lista ręczników i urządzeń sterujących, łatwa do nauki
SNSC Mini Excavator jest wysyłany w kontenerach.1*40'GP - 6 jednostek mini wykopacz mini crawler mini wykopacz mini wykopacz mini crawler mini wykopacz mini wykopacz mini crawler
W transporcie kontenerowym ładowarka pokryta z pudełkiem narzędziowym, katalogiem, rękawiczkami oraz instrukcjami obsługi i konserwacji oraz częściami zamiennymi.mini wykopalnik mini chwytak mini wykopalnik mini chwytak mini wykopalnik mini wykopalnik mini chwytak mini wykopalnik mini chwytak mini wykopalnik mini wykopalnik mini wykopalnik mini wykopalnik mini chwytak mini chwytak
Okres gwarancji dla ładowarki SNSC wynosi 15 miesięcy lub 2500 godzin roboczych, począwszy od daty przybycia wózka widłowego do portu zagranicznego, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej.mini grabiarka mini chwytak mini grabiarka mini grabiarka mini chwytak mini grabiarka mini grabiarka mini chwytak mini grabiarka mini chwytak mini grabiarka mini grabiarka mini grabiarka mini chwytak
W zależności od potrzeb naszych klientów, nasz inżynier załadujący dostarczy rozwiązania VIP.4 w 1 wiadrze, kosiarka trawnika, sierpo, hak itp. .
My, SHINE INTERNATIONAL GROUP Co. LTD, który zajmuje się eksportem wszelkiego rodzaju maszyn budowlanych, takich jak wózki widłowe, ładowarki kołowe, mini bagrary itp.Nasze produkty zostały wyeksportowane do ponad 80 krajów i regionów z wysoką oceną jużPrzywiązywanie się do podstawowych wartości "uczciwości, przedsiębiorczości, innowacyjności,Win-win" SHINE INTERNATIONAL będzie korzystać z naszej korzyści, aby stać się międzynarodowym standaryzowanym przedsiębiorstwem motoryzacyjnym w Chinach i szczerze spodziewamy się współpracy z tobą!