| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Masa operacyjna | 8200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Skrzynia biegów | Mechanicznie obsługiwane hydrauliczne zsynchronizowane przesunięcie |
| Znamionowa ładowność | 2500 kg |
| Prześwit | 300 mm |
| Waga robocza | 7200kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Oceniona pojemność ładowania | 3000 kg |
| Rozstaw osi | 1650 mm |
| Szybki zaczep | Fakultatywny |
| Waga robocza | 5200 kg |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 2500 kg |
| Oceniona pojemność ładowania | 6800 kg |
| Rozstaw osi | 1650 mm |