| Model nr. | FD15 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 115 mm |
| Rozmiar widelca | 920*100*35mm |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 115 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*150*50mm |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński lub silnik japoński |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | FD80 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński lub silnik japoński |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Issuzu Mitsubishi |
| KABINA | z klimatyzacją i grzejnikiem |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |