| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Żółty |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Oryginalny japoński silnik Nissan K25 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| układ hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FD60 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub silnik Xc6110 |
| Przenoszenie | Automatyczna skrzynia |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |