| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Issuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Isuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 115 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Nr modelu | FD20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 208 mm |
| Rozmiar widelca | 1220*175*80mm |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 218 mm |
| Rozmiar widelca | 1220*150*70mm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| nazwisko | Wózki widłowe napędzane gazem o udźwigu 3500 kg i udźwigu 3,5 tony |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Opcje silnika | Mitsubishi/Yanmar/Kuba |
| Przenoszenie | Automatyczny elektryczny układ hydrauliczny, japońska technologia Tcm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Nazwa produktu | Podnośnik widłowy 2WD i 4WD poza drogą |
|---|---|
| Źródło energii | Silnik wysokoprężny |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Przenoszenie | Automatyczna skrzynia |