| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj masztu | Dupleks 3 m/Trzypleks Pełny Bezpłatny 4,5 m/6 m |
| Typ grzejnika | Miedziany grzejnik |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Wyniki badań | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 1220 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 1220 mm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik benzynowy NISSAN K25 |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Mitsubishi |
| Kabina | z klimatyzacją i grzejnikiem |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Issuzu Mitsubishi |
| KABINA | z klimatyzacją i grzejnikiem |