| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Nissan Made in Japan |
| Przenoszenie | Automatyczna japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Nissan Made in Japan |
| Przenoszenie | Automatyczna japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj masztu | Dupleks 3 m/Trzypleks Pełny Bezpłatny 4,5 m/6 m |
| Typ grzejnika | Miedziany grzejnik |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Nissan K25 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Wyniki badań | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |