| Źródło energii | Benzyna LPG |
|---|---|
| Silnik | USA PSI 4,3L |
| Zmiennik boczny | Opcja |
| Rodzaj masztu | dwustronny / potrójny |
| wysokość podnoszenia | 3m-8m |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |