| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik ISUZU |
| Światło | Światła LED |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Nissan Made in Japan |
| Przenoszenie | Automatyczna japońska technologia Tcm |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| SILNIK | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |