| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Kolor | CZERWONY |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Światło | Wszystkie światła LED |
|---|---|
| Wolna wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Podnoszenie masztu | 3M-6M |
| Waga | 4500 kg |
| Zmiennik boczny | Można je dostosować |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Hotele, Sklepy odzieżowe, Sklepy z materiałami budowlanymi, Warsztaty naprawy maszyn, Zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Długość wideł | 1150 mm |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | nowy |
| SILNIK | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | FD50 (mini) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | China Engine lub Japan Mitsubishi Engine |
| Światło | Światła LED |