| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | czerwony |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Żółty |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Zielona |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | czerwony |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Żółty |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Wykorzystane branże | Fabryka żywności i napojów, Użytek domowy, Sklep spożywczy, Roboty budowlane, Sklepy z żywnością i n |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Akumulator |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 82 |
| Gwarancja | 1 rok, 2 lata, 1 rok gwarancji, 1 rok lub 1500 godzin pracy, trzy lata |
|---|---|
| Udar | 4 suw, 2 suw, 210 mm |
| Stan | Nowy |
| cylinder | Wielocylindrowy, pojedynczy cylinder, 4 cylindry |
| Waga | 280 kg, 26 kg, 28 200 ~ 350 kg, 260 kg |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Wykorzystane branże | Fabryka żywności i napojów, Użytek domowy, Sklep spożywczy, Roboty budowlane, Sklepy z żywnością i n |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Akumulator |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 82 |