| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Opcje silnika | Mitsubishi/Yanmar/Kuba |
| Przenoszenie | Automatyczny elektryczny układ hydrauliczny, japońska technologia Tcm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Nazwa produktu | Elektryczna ciężarówka |
|---|---|
| Kontroler | USA Curtis |
| Akumulator Li-on | 48V/450Ah |
| Maszt | Maszt podwójny/tripleksowy, w pełni wolny |
| wysokość podnoszenia | 3m-12m |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |