| Model nr. | O |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Kolor | Dostosowane do klienta |
| Model nr. | FD35T-C4 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Yanmar i Mitsubishi |
| Usługa OEM | - Tak, proszę. |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Przenoszenie | Automatyczna skrzynia |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| nazwisko | Wózki widłowe napędzane gazem o udźwigu 3500 kg i udźwigu 3,5 tony |