| Numer modelu | Wózek widłowy z silnikiem wysokoprężnym FD35 o udźwigu 3,5 tony |
|---|---|
| Nazwa produktu | Wózek widłowy 3,5 tony |
| Usługa posprzedażna | 12 miesięcy |
| Certyfikacja wózka widłowego | CE |
| Kolor | Zielony/Żółty/Pomarańczowy/Dostosowany |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Pompy hydrauliczne | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Wyniki badań | Shimadzu Wyprodukowano w Japonii |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FD20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Nazwa produktu | Podnośnik widłowy 2WD i 4WD poza drogą |
|---|---|
| Źródło energii | Silnik wysokoprężny |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Przenoszenie | Automatyczna skrzynia |
| Model nr. | HNT30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Zakłady produkcyjne, gospodarstwa rolne, roboty budowlane, energia i wydobycie |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Egipt, Włochy |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Długość wideł | 1220-1520 mm |
| Model nr. | FD50 (mini) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | China Engine lub Japan Mitsubishi Engine |
| Światło | Światła LED |