| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żyw |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Price Adjustment Criteria | USD: RMB rate, labor cost, raw material cost |
|---|---|
| Dealer Status | Leading dealers of various leading China construction machinery |
| Service Availability | 24/7 response team |
| Service Commitment | Never greedy on windfall profit |
| Advantages | Competitive Price, Quick Response |
| Model nr. | FB35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | czerwony |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Opcjonalny silnik Nissan Made in Japan |
| Przenoszenie | Automatyczna japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Nazwa produktu | Wózek widłowy z przeciwwagą o udźwigu 3 ton |
| Model silnika | Chiński silnik Xinchai/japoński Isuz/Mitsubishi |