| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 6000 kg |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Stan | Nowy |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 6000 kg |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Stan | Nowy |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 6000 kg |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Stan | Nowy |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3500 kg |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Stan | Nowy |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik ISUZU |
| Światło | Światła LED |