| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Nr modelu | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Stan | nowy |
| SILNIK | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |