| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik ISUZU |
| Światło | Światła LED |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins/KUBOTA/XinchaI A498BPG/Mitsubishi/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | KUBOTA/XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |
| Typ | Diesel Forklift |
|---|---|
| Typ silnika | Diesel |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
| Silnik | Cummins / KUBOTA / XinchaI A498BPG/Perkins/Yanmar |
| Załączniki | Dostępne są różne załączniki |