| Model nr. | O |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Kolor | Dostosowane do klienta |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Wykorzystane branże | Sklepy odzieżowe, Farmy, Użytek domowy, Handel detaliczny, Sklep spożywczy, Drukarnie, Roboty budowl |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |