| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD60 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub silnik Xc6110 |
| Przenoszenie | Automatyczna skrzynia |
| Model nr. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna i gaz |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 208 mm |
| Rozmiar widelca | 1220*175*80mm |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna i gaz |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna i gaz |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Model silnika | Chiński silnik Guangqing/japoński Nissan |
| Model nr. | FL352 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kontroler | Amerykański kontroler CURTIS |
| Światło | Wszystkie światła LED |
| Wykorzystane branże | Farmy, Użytek domowy, Prace budowlane, Energia i górnictwo |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |