| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Gwarancja | 1 rok, 2 lata, 1 rok gwarancji, 1 rok lub 1500 godzin pracy, trzy lata |
|---|---|
| Udar | 4 suw, 2 suw, 210 mm |
| Stan | Nowy |
| cylinder | Wielocylindrowy, pojedynczy cylinder, 4 cylindry |
| Waga | 280 kg, 26 kg, 28 200 ~ 350 kg, 260 kg |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Paliwo | Elektryczne |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński lub silnik japoński |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Pojemność znamionowa | 3000 kg |
|---|---|
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Rodzaj mocy | Silnik wysokoprężny |
| Silnik | Chiński Xinchai lub japoński Isuzu/Mitsubishi/Yanmar/Kubota dla twojego wyboru |
| Maksymalna wysokość podnoszenia | 3000-7000 mm jako Twoje żądanie |