| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Nr modelu | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Stan | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| układ hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FD18 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 115 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*122*40mm |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Paliwo | Elektryczne |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-7000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD50 (mini) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | China Engine lub Japan Mitsubishi Engine |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Opony | Opona pneumatyczna |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*125*45mm |