| Wykorzystane branże | Farmy, Użytek domowy, Prace budowlane, Energia i górnictwo |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Model nr. | FD50 (mini) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | China Engine lub Japan Mitsubishi Engine |
| Światło | Światła LED |
| Wykorzystane branże | Sklepy materiałów budowlanych, warsztaty naprawy maszyn, zakłady produkcyjne, fabryki żywności i nap |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Stany Zjednoczone Włochy |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik prądu przemiennego |
| Długość wideł | 1220 mm |
| Model nr. | FL20/25/30/35 |
|---|---|
| Rodzaj | Pojazd widłowy o zwykłym spaleniu |
| Władza | Silnik benzynowy |
| Pojemność ładunkowa | 1T - 5T |
| Paliwo | Gazu ziemnego |
| Model nr. | FD50 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
|---|---|
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Wymiar (długi * szerokość * wysoki) | 6800X2040X2850 mm |
| Gwarancja | 1 rok |
| Ciężar maszyny | 2680 kg |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
|---|---|
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Opcje | Światło LED, Lux Seat, wentylator, opony stałe Ect |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 135 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*125*45mm |
| Model nr. | FD25 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |