| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Opony | Opona pneumatyczna |
| Nazwa produktu | 5tony 6tony 7tony gazowy wózek widłowy |
|---|---|
| Centrum załadunku | 600 mm |
| Władza | Benzyna i gaz |
| Opcje silnika | PSI3,4 |
| Opony | Pneumatyczne lub stałe |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | czerwony |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński silnik Isuzu lub chiński |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj masztu | Dupleks 3 m/Trzypleks Pełny Bezpłatny 4,5 m/6 m |
| Typ skrzyni biegów | Automatyczna elektryczna przekładnia hydrauliczna |
| Nr modelu | FL20 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | nowy |
| SILNIK | Japonia Nissan K25 lub Chiny Gq491 |
| Światło | Wszystkie światła LED |