| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Nr modelu | FD50 (mini) |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Stan | nowy |
| SILNIK | China Engine lub Japan Mitsubishi Engine |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Rodzaj mocy | Akumulator kwasowo-ołowiowy/litowy |
|---|---|
| Kontroler | Kontroler AC Curtis/ Inmotion |
| Typ operacji | Stać dalej |
| Pojemność znamionowa | 1.5ton-3ton |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny / Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Chiny/Japonia do wyboru |
| Maszt | Mast podnośny dupleks/pełnowolny |
| Nazwa produktu | terenowy wózek widłowy |
|---|---|
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Pojemność ładunkowa | 2,5 tony 3 tony 3,5 tony 5 ton |
| Silnik | Silnik chiński czy importowany silnik japoński |
| Maszt | Standardowy dupleks/pełny darmowy dupleks/tripleks |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Długość wideł | 1220 mm |
|---|---|
| Rodzaj | wózek widłowy terenowy, wózek widłowy spalinowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Zapewnione usługi posprzedażowe | Wsparcie online |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD15 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 115 mm |
| Rozmiar widelca | 920*100*35mm |