| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000-6000 |
| Warunki | Nowy |
| Model silnika | Chiński silnik Xinchai/japoński Isuz/Mitsubishi |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Rozmiar widelca | 1070*150*50mm |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japońska technologia Tcm |
| Model nr. | FD30 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | >5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Japoński Isuzu C240 lub Chiny Xc490 |
| System hydrauliczny | Japoński układ hydrauliczny Shimadzu |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD70 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Wolna wysokość podnoszenia | 218 mm |
| Rozmiar widelca | 1220*150*70mm |
| Model nr. | FB25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| System hydrauliczny | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Urządzenie kierownicze | Przekładnia kierownicza amerykańskiej marki Eaton |
| Model nr. | FD35 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Szczegóły pakowania | 3 zestawy / 20 GP |
|---|---|
| Czas dostawy | 15-40 dni roboczych |
| Zasady płatności | T/T, D/P, D/A, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Możliwość Supply | 100 zestawów miesięcznie |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Isuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |