| Model nr. | FL35 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Isuzu/Mitsubishi |
| Przenoszenie | Automatyczne |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Kolor | Zielona |
| Model silnika | Pompy i zawory japońskiej marki Shimadzu |
| Model nr. | FL25 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Pakiet transportowy | pakiet nagi |
| Specyfikacja | 2573*1160*2090 mm |
| Wykorzystane branże | Farmy, Użytek domowy, Prace budowlane, Energia i górnictwo |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Rodzaj | Koparko-ładowarki |
| Rodzaj ruchu | Ładowarka kołowa |
| Model nr. | FL30 |
|---|---|
| Paliwo | Benzyna i gaz |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FD100 |
|---|---|
| Paliwo | Diesel |
| Centrum załadunku | >500mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 5000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Model nr. | FB15 |
|---|---|
| Paliwo | Elektryczne |
| Centrum załadunku | 500 mm |
| Wysokość podnoszenia | 3000mm-6000mm |
| Warunki | Nowy |
| Wykorzystane branże | Hotele, sklepy odzieżowe, sklepy z materiałami budowlanymi, warsztaty naprawy maszyn, zakład produkc |
|---|---|
| Lokalizacja salonu | Żadnego |
| Warunki | Nowy |
| Sos Mocy | Silnik wysokoprężny |
| Min. min. Lifting Height Wysokość podnoszenia | 145 mm |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |
| Model nr. | Fd40 |
|---|---|
| Wysokość podnoszenia | 3000 ~ 7000 mm |
| Warunki | Nowy |
| Silnik | Silnik chiński C498bpg lub japoński silnik Isuzu |
| Światło | Światła LED |